Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 08 03 swieto policji 07Tegoroczne Święto Policji funkcjonariusze z powiatu wrocławskiego, obchodzili w hali sportowo - widowiskowej im. Adama Wójcika na terenie Kobierzyc. Nie wszyscy wiedzą, że w tym roku obchodzimy 99 rocznicę powstania Policji Państwowej! W wydarzeniu udział wziął m.in. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński oraz przedstawiciele samorządu lokalnego, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojska Polskiego, emerytowani policjanci, związki zawodowe i inni zaproszeni goście.

Po uroczystym wręczeniu nagród, awansów i odznaczeń Wójt gminy Kobierzyce w swoim przemówieniu podziękował policjantom za dobrą współpracę, oraz wyraził zadowolenie z powodu stale rosnącego poziomu bezpieczeństwa na terenie podległym wrocławskiej komendzie miejskiej.

Policjanci świętowali wspólnie z mieszkańcami na przygotowanym z tej okazji festynie. Kobierzycki Ośrodek Kultury przygotował na ten dzień warsztaty plastyczne dla dzieci, nie zabrakło też stoiska promocyjnego, przy którym rozdawano gadżety i przede wszystkim promowano dożynki gminne w Kobierzycach 2018r.

Początek strony