Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 03 19 polmaraton slezanski 03W sobotę, 19.03.2016r. trzech reprezentantów kobierzyckiej Sekcji Biegaczy GCKiS udało się na 9 Panas Półmaraton Ślężański, który ma opinię jednego z trudniejszych ,, płaskich” półmaratonów w Polsce.

Bieg odbywał się przy idealnej, słonecznej i bezwietrznej pogodzie. Na mecie zameldowało się 4417 biegaczy z całej Polski. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony osiągając bardzo dobre czasy : Krzysztof Kornaś 1:36:17 ( nowa życiówka na tym dystansie), Cyprian Łoposzko 1:43:27, Łukasz Lech wystartował w maratonie pomimo choroby i bieg musiał potraktować bardziej treningowo. Sekcja biegaczy zaprasza wszystkich chętnych na treningi w środy o godzinie 18:00. Zbiórka w holu Hali Sportowo-Widowiskowej w Kobierzycach, przy ul. Dębowej 20.

Cyprian Łoposzko

Początek strony