Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 06 11 kwalifikacje mistrzostwa europy 01W sobotę, 11 czerwca reprezentanci Sekcji Karate Shinkyoukushin z Kobierzyc wraz z Sensei Dariuszem Kwiecień udali się do Ełku, gdzie odbyły się tegoroczne kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushin Kadetów, U22 i Open Seniorów.

Po raz kolejny nasi młodzi karatecy udowodnili, jak wysoki reprezentują poziom. Marcin Cichy i Jakub Kiszewski zajęli 3 miejsca, zaś Marcel Kopij wywalczył 1 miejsce w kat. - 70 kg kadet i tym samym zakwalifikował się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w listopadzie w Bułgarii. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a za Marcela mocno trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów na mistrzostwach.

Anita Kruczykowska

Początek strony