Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 09 18 szachy mdsj 04Zajęcia kulturalno-sportowe w Gminnym Centrum Kultury i Sportu rozpoczęły się w połowie września, ale nasi podopieczni nie tracą czasu, zapału i chętnie uczestniczą w turniejach i wracają z nich jako zwycięzcy! W dniach 17-18.09.2016 r. w Żarowie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach.

Podczas turnieju Martyna Jędrzejko zdobyła 1 miejsce w kat. dziewcząt do lat 11 a Piotr Kejna wywalczył 2 miejsce w kat. chłopców do lat 9. Naszym młodzi, zdolni i ambitni szachiści brawurowo rozpoczęli sezon! Martynie i Piotrowi serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i dalszy rozwój swej pasji.

 

Anita Kruczykowska

Początek strony