Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 10 02 katate konskie 14Na początku października, ponad 20 osobowa reprezentacja sekcji karate Shinkyokushin z Kobierzyc wzięła udział w pierwszym turnieju w tym sezonie. W niedzielę, 2.10.2016 r. w Końskich odbył się "Konecki Turniej karate o Puchar z żeliwa". Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że sumienna, rzetelna  praca prowadzi do sukcesu.

O podsumowanie turnieju poprosiliśmy Sensei Dariusza Kwiecień.
" Turniej w Końskich to wspaniały start w tegorocznym sezonie! Zdobyliśmy łącznie 12 medali, a to dopiero rozgrzewka. Przed nami wiele treningów i turniejów, systematyczna praca i pokonywanie własnych słabości na drodze do doskonalenia siebie i swych umiejętności. Sukcesy indywidualne przekładają się na sukces całej drużyny, jesteśmy wzajemnie dla siebie wsparciem, inspiracją. Starsi koledzy dają przykład tym młodszym, że wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu przynosi rezultaty. Chcę także gorąco podziękować rodzicom, którzy zawsze podążają za naszymi zawodnikami, są nieocenioną pomocą i wsparciem, najlepszymi kibicami. Za doping, zaangażowanie i wiarę w nasze umiejętności - serdecznie dziękuję".
Jak widać zawodnicy z Kobierzyc nie spoczywają na laurach. Niebawem przed nimi kolejne sportowe wyzwania, za które już dziś mocno trzymamy kciuki. Wszystkim uczestnikom zawodów w Końskich serdecznie gratulujemy!

I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE

Marcel Kopij, Jakub Flis

Julia Kühn, Lidia Zdanowicz

Oliwia Kurzątkowska

Monika Kurzątkowska

Jakub Kiszewski, Oliwia Staszewska, Piotr Korłub

Konrad Derejczyk, Kinga Zając, Marcel Wawrzyniak

 

Anita Kruczykowska

Początek strony