Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 10 13 basket swiebodzice 01Basket GCKiS nie przestaje nas pozytywnie nastrajać! Panowie z rocznika 2002-2003 wygrali dziś mecz w Świebodzicach, który był pełen emocji i do samego końca trzymał w napięciu. Drużyna gospodarzy - MKS Szczawno Zdrój - ostatecznie musiała uznać zwycięstwo Basketu wynikiem 71:69.

Karol Jaśko - trener sekcji - podsumował czwartkowe spotkanie niniejszymi słowami:
" To był niesamowity, pełen wrażeń i emocji mecz! Spotkanie do ostatnich sekund trzymało nas w napięciu. Mecz był zacięty i wyrównany, o czym świadczy ilość zdobytych punktów i niewielka różnica w wyniku. Decydujący kosz został zdobyty w dogrywce, na 20 sekund przed końcem spotkania. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków, wykonali dziś porządną pracę a nie był to łatwy mecz. MKS Szczawno-Zdrój to bardzo dobrze przygotowana drużyna, grali na swoim terenie, ze swoim dopingiem. Tym bardziej jestem dumny, że panowie wytrzymali to napięcie, że zachowali zimną krew i konsekwentnie zmierzali ku wygranej. Trzymamy formę, zdobywali kolejne cenne punkty i co równie ważne, motywujemy młodszych zawodników, bo razem, każda z kategorii wiekowych tworzy sekcję Basketu, a indywidualne sukcesy poszczególnych kategorii wiekowych przekładają się także na sukcesy całej sekcji. Teraz możemy złapać oddech, wrócić na swój obiekt i przygotowywać się do kolejnych spotkań, które juz niebawem".
Zawodnikom gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.


Anita Kruczykowska

Początek strony