Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 11 25 marcel me 0125 listopada Marcel Kopij wziął udział w Mistrzostwach Europy w Sofii. Młody zawodnik trenujący na co dzień w Kobierzycach regularnie odnosi sukcesy i wciąż rozwija swoje umiejętności. Na Mistrzostwach w Bułgarii Marcel przegrał w ćwierćfinale walkę z zawodnikiem gospodarzy.

Wcześniej podopieczny Sensei Dariusz Kwiecień stoczył imponującą walkę z zawodnikiem z Ukrainy. Dotarcie do ćwierćfinału na ME to ogromny sukces, na który młody zawodnik sekcji karate Shinkyokushin z Kobierzyc ciężko pracuje. Jesteśmy dumni z osiągnięć Marcela i znając jego zaangażowanie wiemy, że jeszcze niejednokrotnie pozytywnie nas zaskoczy, dlatego mocno trzymamy za niego kciuki i życzymy wytrwałości w dążeniu do doskonalenia się w sztukach walki.


Anita Kruczykowska

Początek strony