Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 12 04 korlub 014 grudnia w Warnie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata KWUnion w Warnie. Były one dla nas niezwykle ważne i ekscytujące, ponieważ wziął w nich udział podopieczny naszej sekcji karate Shinkyokushin GCKiS z Kobierzyc - Piotr Korłub.

Piotr dotarł w mistrzostwach aż do ćwierćfinału! To ogromne osiągnięcie i duży sukces tak młodego zawodnika, tym bardziej, że w jego kategorii wiekowej startowało ponad 20-stu zawodników z całego świata! Piotrek jest fantastycznym wzorem dla dzisiejszej młodzieży, czas sukcesywnie spędzany ze sportem "pod ramię" przynosi ogromne rezultaty. Wiemy, że w naszym koledze tkwi wielki potencjał, dlatego mocno trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój sportowy i gratulujemy osiągnięcia tak wysokiej klasyfikacji na MŚ.

Dariusz Kwiecień

Początek strony