Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 12 10 karate mielec 12W sobotę, 10 grudnia reprezentanci sekcji Karate Shinkyokushin GCKiS wzięli udział w Otwartych Południowych Mistrzostwach Polski PFKK w Mielcu. Zawodnicy z Kobierzyc ponownie mocno zaakcentowali swoją obecność w tej dyscyplinie sportu!

Oto tabela wyników:
1. Miejsca zajęli : Marcel Kopij, Jakub Kiszewski, Oliwia Staszewska, Karol Wasielewski
2. Miejsca zajęli : Marysia Warmuła, Jakub Flis , Oliwia Kurzątkowska.
3. Miejsca zajęli : Agnieszka Śmiałkowska, Franciszek Smoleń.
" To był naprawdę wymagający turniej! Nasi zawodnicy musieli stoczyć walki z dobrze przygotowanymi uczestnikami turnieju, wykazać się dużymi umiejętnościami i odpornością na przyjmowane ciosy.W turnieju brali także udział reprezentacji Rosji, Białorusi i Niemiec. Nie walczy się łatwo na obcym terenie, ale jak zawsze mogliśmy liczyć na doping rodziców, który dodaje nam sił. Ponownie zaznaczyliśmy, że wciąż prężnie się rozwijamy i nie spoczniemy na laurach. Jako drużyna zajęliśmy 2 miejsce w zawodach! Rok co prawda dobiega juz końca, ale my nie zwalniamy tempa. Przed nami jeszcze wiele turniejów!"
Podopiecznym Sensei Dariusza Kwiecień gratulujemy sukcesów a w Nowym Roku życzymy jak najwięcej wytrwałości na drodze do doskonalenia swoich umiejętności.

Anita Kruczykowska

Początek strony