Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 01 14 kwalifikacje konskie 06Miniony weekend był nie lada sprawdzianem umiejętności dla młodych zawodników sekcji karate Shinkyokushin GCKiS z Kobierzyc! W sobotę, 14.01.2017 r. w Końskich odbyły się kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate WKO 2017. Nasze Centrum reprezentowali: Marcel Kopij, Grzegorz Wasielewski, Oliwia Staszewska, Dawid Stachura oraz Szymon Kwiecień.

„Jestem zadowolony z osiągnięć naszych zawodników. Marcel i Grzegorz zajęli pierwsze miejsca i zakwalifikowali się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w tym roku w Kopenhadze. Panowie dotarli wysoko w ubiegłorocznych mistrzostwach, zatem wszyscy mamy  nadzieję, że ten rok będzie także pełen sukcesów, dlatego sumiennie będziemy pracować, by stoczyć jak najlepsze walki podczas mistrzostw w Kopenhadze. Pozostali zawodnicy naszej sekcji także stoczyli bardzo dobre walki. Oliwia i Dawid zajęli 3 miejsca, Szymon miejsce 4. Myślę, że ponownie Kobierzyce zaprezentowały się podczas kwalifikacji z dobrej strony. Sportowy potencjał naszych zawodników jest naprawdę ogromny, jest z kim i nad czym pracować, dlatego zaraz po powrocie do domu zabieramy się do ciężkiej pracy” – podsumował udział zawodników sekcji karate Shinkyokushin GCKiS w kwalifikacjach do ME -  Sensei Dariusz Kwiecień.

Młodym adeptom karate życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w sumiennym doskonaleniu swoich umiejętności.
Anita Kruczykowska

Początek strony