Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2017 03 11 karate 06W sobotę, 11 marca zawodnicy sekcji karate Shinkyokushin GCKiS wzięli udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska, które odbyły się w Ząbkowicach Śląskich. Nasi młodzi sportowcy po raz kolejny zaprezentowali się z najlepszej strony podczas zawodów.

Tytułem Mistrza Dolnego Śląska mogą pochwalić się Oliwia Kurzątkowska, Joanna Zdeb, Jakub Flis i Grzegorz Wasielewski. Wicemistrzyniami zostały Agnieszka Śmiałkowska i Weronika Nowak. Sensei Dariusz Kwiecień w kilku zdaniach podsumował zawody:

"To wielki sukces naszej sekcji! Tego typu turnieje zawsze dostarczają nam wielu wrażeń i emocji. Jestem dumny z osiągnięć naszych zawodników, wiem jak ciężko i systematycznie pracują na takie wyniki. Wiem, że są wytrwali i zmotywowani, że nie poddają się bez walki i dają z siebie wszystko. Już za trzy tygodnie VII Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin Kobierzyce Cup, którego nasza sekcja karate będzie gospodarzem. Zawody mają dla nas tym większe znaczenie, że walczymy u siebie w Kobierzycach, na swoim terenie, dlatego damy z siebie jak najwięcej. Dzisiejsze mistrzostwa to dla nas dodatkowa motywacja i sygnał, że jesteśmy w dobrej formie, którą zamierzamy utrzymać".

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć i już dziś serdecznie zapraszamy na VII Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin Kobierzyce Cup. Nie może Was zabraknąć!

Anita Kruczykowska

Początek strony