Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2017 12 10 festiwal jard 14W miniony weekend w Białymstoku odbyła się XXVII edycja Międzynarodowego Festiwalu "Super Mikrofon Radia Jard". Kobierzycki Ośrodek Kultury reprezentowała grupa wokalistek, przygotowywanych przez instruktor Lilę Reszke. Już pierwszego dnia do finału w kat. solistów 14-16 lat dostała się Milena Sikora z utworem "Black velvet". W sobotę nasze wokalistki startowały w kategorii powyżej 16 lat.

Do finału zakwalifikowała się Marcela Dul z utworem "Rebeka", Anita Kruczykowska z utworem "Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną" i Agnieszka Faściszewską z "Stop". Po niedzielnych finałach dziewczyny wracają z wyróżnieniem dla Mileny Sikory, wyróżnieniem duetu Marcela Dul i Zuzanna Iwańska za utwór "Babę zesłał Bóg" a także z II miejscem dla zespołu NO NAME za utwór "All about that bass" a także nominacją zespołu do udziału w międzynarodowych festiwalach w Bułgarii i Włoszech. Naszym wokalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Początek strony