Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalistki z KOK na festiwalu "Magia Italiana 2018" Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2018 07 07 rimini 23Pomimo wolnego czasu jaki kojarzy nam się z wakacjami, w Kobierzyckim Ośrodku Kultury praca uczestniczek – wokalu rozrywkowego – nabrała większego tempa. Ostatnie dni przygotowań do występu na międzynarodowej scenie okazały się bardzo owocne!

Nasz zespół No Name w składzie: Marcela Dul, Zuzanna Iwańska, Kornelia Mika, Milena Sikora kilkakrotnie zdobywał nominacje do wzięcia udziału w Międzynarodowych Festiwalach w Bułgarii i we Włoszech. W roku 2017, po otrzymaniu kolejnej nominacji na Festiwalu Piosenki – Super Mikrofon Radia Jard w Białymstoku, dyrektorka Kobierzyckiego Ośrodka Kultury Maria Bokun  podjęła ostateczne kroki, dzięki którym udało się zrealizować marzenie naszych artystek.
Zarówno wymieniony zespół jak i inne wokalistki naszego ośrodka miały możliwość prezentacji swoich umiejętności na międzynarodowej scenie we Włoszech.
W dniach 30 czerwca – 6 lipca podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuki „Magia Italiana 2018” organizowanego w Rimini nasza ekipa reprezentowała Kobierzycki Ośrodek Kultury w różnych kategoriach: zespoły, duety i soliści. A oto rezultaty.
1. Zespół No Name – I miejsce
2. Duet – III miejsce (Kornelia Mika, Milena Sikora)
3. Soliści: Marcela Dul, Kornelia Mika, Milena Sikora – ex aequo III miejsce 
4. Soliści w grupie starszej: Agnieszka Faściszewska, Klaudia Posiła – ex aequo II miejsce
5. Soliści w grupie starszej: Anita KruczykowskaIII miejsce
Cała wokalna ekipa dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu i  systematycznej pracy zasługuje na wyrazy uznania i podziękowanie za reprezentowanie naszego KOK-u na tak wysokim poziomie. Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze sukcesy!    

Lila Reszke

Początek strony