Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 02 24 akcja wymiana

Wymień swoje książki!
W weekend 24-25 lutego goście Parku Handlowego Auchan Bielany będą mieć okazję uzupełnić domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na nieprzeczytane egzemplarze. Uczestników akcji czeka również konkursy i quizy z ciekawymi upominkami. Wstęp wolny!
Przeczytane książki zbierają kurz na półkach? Może by tak podarować im drugie życie i zagłębić się w nowej lekturze? Weekendowa akcja typu „bookcrossing” w Parku Handlowym Auchan Bielany pozwoli na wymianę lektur z innymi pasjonatami czytania oraz uzupełnienie domowych księgozbiorów o nieprzeczytane egzemplarze.
Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić się ze swoimi lekturami do Punktu Obsługi na terenie galerii. W zamian uczestnicy akcji wybierają tyle samo pozycji książkowych dostępnych na regałach. Na gości czeka również wiele atrakcji i zabaw, w tym konkursów i quizów sprawdzających wiedzą na temat znanych pozycji książkowych.  
Partnerami wydarzenia są Bookcrossing Polska, Kobierzycki Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Oficyna Wydawnicza Atut i Wrocławski Dom Literatury. Patronami medialnymi są Echo 24, Gazeta Wrocławska, Kącik Literacki, Oczytany Facet, Rude Recenzuje oraz Tu Wrocław.
Wymiana książek oraz towarzyszące jej atrakcje odbędą się w weekend 24 i 25 lutego w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Akcja potrwa od godz. 11:00 do 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Początek strony