UWAGA!!!
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zmieniamy termin Kina Plenerowego w Ślęzie. Spotykamy się za tydzień 3 września (piątek) – Teren rekreacyjny przy ul. Przystankowej. Przepraszamy za utrudnienia.
Zaczynamy o 20:00 animacją dla najmłodszych pt. „Gang wiewóra”, natomiast o 21:45 wystartujemy z filmem „Dusigrosz”.
DARMOWE WEJŚCIE
Kiedy? Gdzie?
3.09.2021 r. (piątek) – Ślęza, teren rekreacyjny przy ul. Przystankowej
O której? START: godz. 20:00

Jaki film?
20:00 „Gang wiewióra” 1 godz. 26 min.
Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly’ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich… na całą zimę.
21:45 „Dusigrosz” prod. Francja, 1 godz. 29 min.
Pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosz¬towałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe szaleństwo. Pewnego dnia świat François staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura, przekonana, że jest jego córką.
Do zobaczenia