Już 4 czerwca o godz. 13.30 na Stadionie Sportowym w Kobierzycach przeniesiemy się w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota.

Odkryjmy razem prawdziwy Dziki Zachód! Tego dnia każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Będziemy mogli strzelać z Indiańskiego łuku, najmłodsi spróbują swoich sił w przejażdżkach na kucykach, odrobinę starsi nauczą się rzucać kowbojskim lassem – atrybutem prawdziwego kowboja. Zamienimy się w poszukiwaczy złota, poznamy historię Indian zasiadając w tipi. Obejrzymy broń w jaką wyposażeni byli kowboje i obejrzymy pokazy indiańskiego tańca. Temu wszystkiemu towarzyszyć będzie scenografia rodem z westernu. Któż nie chciałby wykonać pamiątkowego zdjęcia w biurze szeryfa, saloonie czy więzieniu? Nie obędzie się bez dmuchańców, fotobudki, rywalizacji na byku rodeo czy warsztatów plastycznych w wykonaniu instruktorów Kobierzyckiego Ośrodka Kultury. To wszystko zwieńczone zostanie koncertem zespołu Country Spiders.

Zachęcamy rodziców jak i najmłodszych do zaakcentowania klimatu imprezy w swoim ubiorze! Mile widziane będą pióropusze, koszule w kratę, bandany i kowbojskie kapelusze. Zaszalejmy wspólnie z okazji Dnia Dziecka podczas Kobierzyckiego Pikniku Country!

Do zobaczenia!