Koło zostało reaktywowane we wrześniu 2011 roku. Obecnie liczy 16 osób a przewodniczącą jest Kazimiera Szałak. Przy kole działa zespół Aster, który przy okazji wyjazdów reprezentuje gminę Kobierzyce.

Rokrocznie KGW organizuje Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet oraz Ostatki. Prezentuje w innych miejscowościach swoje potrawy, ciasta, przetwory, soki, syropy, konfitury oraz mikstury lecznicze podczas stołów Bożonarodzeniowych oraz Wielkanocnych. Bierze czynny udział  w wystawach organizowanych przez Festiwal 4 Żywioły. Członkinie koła uczestniczą w szkoleniach i warsztatach m.in. na temat zdrowej żywności oraz wyjeżdżają na spotkania Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu. Nawiązały kontakt z IKEA w Bielanach Wrocławskich, by uczęszczać na warsztaty „Asertywna babcia”, „Bezpieczeństwo w sieci”, „Dekoracja stołów świątecznych”. W Domasławiu organizują kurs komputerowy dla bardziej i mniej zaawansowanych. Ich celem jest ciągły rozwój i wspólne spędzanie czasu.

Kołem Gospodyń Wiejskich z Domasławia zainteresowała się przed laty Telewizja Wrocław. W programie na żywo panie zaprezentowały swoje rękodzieła i potrawy oraz udzieliły wywiadu na temat święta Matki Boskiej Zielnej, robienia bukietów i święcenia ziół. Na Dolnośląskim Forum Kobiet we Wrocławiu zajęły III miejsce w konkursie na Najciekawszą Kronikę Koła Gospodyń Wiejskich.