Niedziela 3 kwietnia upłynęła nam na muzycznej podróży przez twórczość Krzysztofa Krawczyka, który utkwił nam w pamięci jako wielka postać polskiej estrady, z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i ogromnym talentem. Tego dnia postanowiliśmy symbolicznie podziękować Krzysztofowi Krawczykowi, za utwory pełne wzruszeń i porywającą publiczność osobowość.

W ten niesamowity sentymentalny rejs porwali nas znakomici muzycy pod kierownictwem artystycznym Marka „Stinga” Popowa. W specjalnie przygotowanym programie usłyszeliśmy najbardziej znane utwory Krzysztofa Krawczyka, takie jak: „Parostatek”, „Mój przyjacielu”, „Trudno tak (razem być nam ze sobą)”, „Jak minął dzień” i wiele innych. Wykonali je dla mieszkańców Gminy Kobierzyce uzdolnieni młodzi wokaliści znani z występów w programach takich jak „The Voice of Poland”, „Bitwa Na Głosy” czy „Szansa na sukces”. Swoim talentem oczarowali nas wczoraj: Wojtek Dereń, Michał Bober, Damian Szewczyk, Nikola Warda i Anna Szul.
Dziękujemy tak licznie zgromadzonej publiczności za wspólne uczczenie pamięci Krzysztofa Krawczyka. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu zaplanowanym przez Kobierzycki Ośrodek Kultury.