KIEDY: 3.04.2022 r.
O KTÓREJ: godz. 17:00
GDZIE: Hala Sportowo-Widowiskowa im. A. Wójcika w Kobierzycach, ul. Dębowa 20
wstęp bezpłatny – wejściówki do obioru w portierni Kobierzyckiego Ośrodka Kultury w Kobierzycach w godz: 8:00 -19:00
W kwietniu minie pierwsza rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka, wybitnego polskiego wokalisty, który odszedł przedwcześnie, jednak jego twórczość pozostanie w pamięci niezliczonej ilości fanów. Kobierzycki Ośrodek Kultury zaprasza 3 kwietnia na koncert „Parostatek” dedykowany pamięci króla polskiej estrady. W specjalnie przygotowanym programie usłyszymy najbardziej znane jego utwory, nie obędzie się bez takich przebojów jak: „Parostatek”, „Mój przyjacielu”, „Trudno tak (razem być nam ze sobą”, „Jak minął dzień” i wiele innych.

Podczas muzycznego rejsu parostatkiem nie zabraknie okazji do wspólnego śpiewania ponadczasowych hitów – rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych!
Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie są do obioru w portierni Kobierzyckiego Ośrodka Kultury w godz: 8:00 -19:00
Zapraszamy 3 kwietnia o godz. 17:00 do Hali Sportowo-Widowiskowej im. A.Wójcika w Kobierzycach (ul. Dębowa 20).
Niezapomniane piosenki Krzysztofa Krawczyka śpiewać będą:
Wojtek Dereń – aktor scen muzycznych, wokalista. Laureat konkursu 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Przez wiele lat współpracował z Operą Wrocławską, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Ad Spectatores i Cloud Theater. Jest liderem projektu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego, z którym występuje na wielu scenach na terenie całego kraju.
Michał Bober – znany publiczności z ostatniej edycji The Voice of Poland, gdzie oczarował swoim głosem trenerów. Muzyką zafascynował się już w dzieciństwie, gdy jego mama przywiozła z Kanady kasety największych, światowych gwiazd. Inicjator i główny wokalista muzycznych projektów pamięci Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Wojciecha Młynarskiego
Damian Szewczyk – wokalista i basista. Przez lata występował z zespołem BIRMA. Zaangażowany tata, stróż prawa, a na scenie prawdziwy rock’n’rollowiec. Można go było zobaczyć w ostatnich edycjach Gitarowego Rekordu Guinnessa i projekcie Wroclove Guitar Top.
Nikola Warda – pochodząca z Legnicy wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów “Bitwa Na Głosy”, “Mam Talent” i “Szansa Na Sukces”. Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu “Damy Rocka”
Anna Szul – pianistka i wokalistka, założycielka Szkoły Śpiewu Dźwiękodzieło, główny głos zespołu Chillove.
Wokalistom akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa.