Serdecznie zapraszamy do naszych bibliotek. W trosce o wspólne bezpieczeństwo zostały one wyposażone w ochronne pleksy przy kontuarach Są też przygotowane dla odwiedzających środki dezynfekcyjne. Przypominamy, że wchodzimy do bibliotek pojedynczo i każdy ma obowiązek noszenia maseczki oraz rękawiczek ochronnych.
Nasze biblioteki otwarte!


Serdecznie apraszamy we wtorek 12 maja 2020 w godzinach pracy KOK (8.30-15.00) po odbiór bezpłatnych maseczek dla dzieci i seniorów. Mamy sporo rozmiarów mini – dla dzieci! To już ostatnia okazja, by skorzystać z maseczek szytych przez Kobierzycki Ośrodek Kultury.