Informacje w sprawie ferii

Kobierzycki Ośrodek Kultury przypomina, że w dniach 13.02-17.02.2023 r. i 20.02-24.02.2023 r. w szkołach na terenie gminy Kobierzyce odbywają się półkolonie. Prosimy rodziców/opiekunów o przywożenie dzieci zgodnie z zakwalifikowaniem do następujących szkół:

-Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Szkolna 2 Tyniec Mały,

– Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Akacjowa 1 Bielany Wr.

– Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Chabrowa 99 Wysoka

– Szkoła Podstawowa w Kobierzycach ul. Parkowa 7

Informacje organizacyjne:

  1. Dla grup: I i II przez 2 tygodnie zorganizowane są wycieczki, które odbywają się w czwartek (Bobolandia) i piątek (Kino- bajka „Kot w butach”). Prosimy o wyposażenie dzieci w dodatkowe picie oraz kieszonkowe. W czwartek jedziemy do Bobolandii, prosimy włożyć dzieciom do plecaczków dodatkową parę skarpetek na zmianę i woreczek foliowy. Można dzieciom dać drobne przekąski.
  2. Dla grupy III przez 2 tygodnie zorganizowane są wycieczki, które odbywają się we wtorek (Bobolandia) i środę (Kino- bajka „Kot w butach”). Prosimy o wyposażenie dzieci w dodatkowe picie oraz kieszonkowe. We wtorek  jedziemy do Bobolandii, prosimy włożyć dzieciom do plecaczków dodatkową parę skarpetek na zmianę i woreczek foliowy. Można dzieciom dać drobne przekąski.
  3. Dzieci przez dwa tygodnie mają zapewnione śniadanie oraz obiad. Posiłki wydawane są w stołówkach szkolnych. Jedynie w dniu wyjazdu do Bobolandii nie ma obiadu w szkole, jednak jest zapewniony posiłek w Bobolandii w postaci nugetsów i frytek. Jeśli dzieci nie mogą tego jeść, prosimy o zapewnienie posiłku własnego. Jadąc na wycieczki dzieci otrzymają II śniadanie na drogę w postaci bułki lub bułki słodkiej. Codziennie mamy dla dzieci soczek i jabłko.
  4. Dzieci podczas ferii otrzymają bidony, do których mogą dolewać wodę z dystrybutora, który zapewnia KOK. Jeśli dziecko przyniesie do domu bidon, prosimy o włożenie go do plecaka, ponieważ nie będzie kubków jednorazowych.
  5. Jadąc na wycieczkę prosimy o zwracanie uwagi na warunki pogodowe i zapewnienie dzieciom odpowiedniego ubrania.
  6. Do szkoły przynosimy zmienne obuwie w podpisanym woreczku.
  7. Odbiór dzieci zgodnie ze złożoną deklaracją. W przypadku odbioru dziecka przez inną, niezadeklarowaną osobą, prosimy o przyniesienie stosownego oświadczenia.
  8. Prosimy o przyprowadzanie dzieci w godzinach 7:30-8:00 oraz o ich odbiór do godziny 16:00.