Spotkanie z Bajanką i Kicią Kocią.

W minioną niedzielę Kobierzycki Ośrodek Kultury odwiedziła Bajanka ( p. Monika Skikiewicz – filolożka, pedagożka, logopedka, a także instruktorka teatralna), a towarzyszyła Jej, uwielbiana przez wszystkie małe dzieci Kicia Kocia.

Kicia Kocia, którą przywiozła ze sobą Bajanka to bohaterka serii książek autorstwa Anity Głowińskiej, adresowanych do najmłodszych czytelników. Uwielbiana przez dzieci postać to rezolutna kotka, która wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi odkrywa odważnie świat i uczy się najważniejszych zasad i prawideł w codziennym życiu.

Bajanka opowiadając o przygodach Kici Koci angażowała uczestników spotkania do przeróżnych, szalonych aktywności. Kreatywne warsztaty przyniosły nam cudowne eksperymenty, zagadki, wspólne czarowanie, granie na bum bum rurkach oraz wspólną podróż samolotem.

Podczas 1,5 godzinnego spotkania Bajanka wprowadziła naszych uczestników cudowny nastrój. Mowa tu nie tylko o dzieciach, ale również o ich Rodzicach, którzy podczas spotkania  aktywnie uczestniczyli w atrakcjach przygotowanych przez naszego Gościa.

Na zakończenie każdy mały uczestnik spotkania otrzymał tytuł przyjaciela Kici Koci (dyplom), prezent od Bajanki oraz mógł wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z Kicią Kocią w jej przecudnym pokoiku 😊

Bajanko dziękujemy. Jesteś cudowna!  😊