Już 6 marca 2022 r. (niedziela) zapraszamy na teatralny hit “Klimakterium i już” ! Fantastyczny, przezabawny i rewelacyjny! ?❤?
?6.03 ⏰18:00
? Hala Sportowo Widowiskowa im. A.Wójcika w Kobierzycach, ul. Dębowa 20
? Bilety? 30 zł – (do zakupu w portierni Kobierzyckiego Ośrodka Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00)
kwota: 30 zł – 1 szt.
– więcej informacji pod numerem telefonu tel. 71 311 12 00, wew. 22 )

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu “Klimakterium i już” o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się “babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne! Wspaniała komedia – jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!
W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki: PAMELA: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Lidia Stanisławska, Elżbieta Okupska. MALINA: Elżbieta Jarosik, Ewa Śnieżanka, Jolanta Chełmicka. KRYCHA: Ewa Złotowska, Małgorzata Gadecka, Ewa Cichocka, Małgorzata Duda. ZOSIA: Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha, Małgorzata Gadecka.