W tym roku przygotowaliśmy dla najmłodszych bardzo ciekawe i kreatywne warsztaty. Nie zabraknie warsztatów plastycznych, muzycznych, ceramicznych, tanecznych,  gier planszowych czy zajęć bibliotecznych. Wykwalifikowane grono instruktorów i opiekunów na pewno odpowiednio zagospodaruje czas wolny wszystkim dzieciom. W tym roku zapraszamy dzieci do czterech punktów: Tyniec Mały, Ślęza, Tyniec n/Śl. i Kobierzyce.

 

Każdy dzień warsztatowy jest inny. Codziennie dzieci będą wprowadzane do danego tematu. Objaśniane będą działania jakie odbywać się będą w danym dniu. Będąc na każdym z warsztatów, młodzi artyści doświadczą różnych technik plastycznych, poznają narzędzia, a także zdobędą umiejętności rytmiczno-taneczne.

 

 

Nabór kandydatów do uczestnictwa w półkoloniach odbywa się w dniach: od 17.01.2022.r. do 18.01.2022 r w godz. 7.30-18.00

Wypełnione deklaracje zgłoszeniowe należy składać:

drogą elektroniczną na email: mfilaswrona@kultura-kobierzyce.pl arachwal@kultura-kobierzyce.pl imprezy@kultura-kobierzyce.pl

 

 

W I i II tygodniu ferii przewidziane są następujące tematy warsztatowe:

  1. „Jak w Cyrku”. Podczas warsztatów cyrkowych, dzieci odkryją świat „Cyrku”. Będą mogły poznać triki i zabawy cyrkowe.  Na warsztatach plastycznych stworzą samodzielnie rekwizyty cyrkowe, a podczas warsztatów ceramicznych wykonają ciekawe prace.
  2. „Podróż przez Europę”. Podczas tego dnia nie zabraknie krótkich historyjek muzycznych, warsztat muzyczno-ruchowy pokaże dzieciom jakie znane utwory muzyczne kojarzą się z danym państwem europejskim. Dzieci zostaną zaproszone do wspólnego pociągu, który zawiezie ich do Hiszpanii, Grecji czy Francji.
  3. Harry Potter. W tym dniu dzieci poczują atmosferę świata magii. Podczas warsztatów chemiczno -plastycznych będą czarować, może wyczarują swoją sowę?
  4. Warsztaty planszówkowe. Warsztaty te pozwolą na wspólną integrację i zabawę. Dzieci poznają różne gry planszowe, wspólnie popróbują nowych gier. W powietrzu poczujemy ducha rywalizacji.
  5. Wycieczka do Bobolandii. Bobolandia to szalone miejsce zabaw dla najmłodszych. Dzieci wyskaczą się na trampolinach, pozjeżdżają na zjeżdżalniach, pograją w cymbergaje czy flippery.

 

DEKLARACJA- WARSZTATY W _Tyniec_Mały

DEKLARACJA- WARSZTATY W KOK

DEKLARACJA- WARSZTATY W Ślęzy (2)

DEKLARACJA- WARSZTATY W Tyńcu_n_Śl

harmonogram-Kobierzyce

harmonogram-Ślęza

harmonogram-Tyniec_Mały

harmonogram-Tyniec_nŚl

karta kwalifikacyjna-aktualne

oświadczenie zał. nr 4-codziennie – ODBIERANE CODZIENNIE PRZED ZAJĘCIAMI