Nie ma słów, aby wyrazić naszą radość i wdzięczność za sukces koncertu III Festiwalu Muzycznego Powiatu Wrocławskiego – “Szalone lata 50-60-70”. Sala w Kobierzyckim Ośrodku Kultury pękała w szwach, a cała widownia została wypełniona po brzegi entuzjastyczną publicznością. Wasza obecność uczyniła to wydarzenie niezapomnianym, a widok pełnej sali stanowił dla artystów największe możliwe wyróżnienie.

Czytaj więcej III Festiwal Muzyczny Powiatu Wrocławskiego – “Szalone lata 50-60-70”

🎭🌟 SPEKTAKL TEATRALNY “CUDOWNA TERAPIA” W KOBIERZYCACH! 🌟🎭
📅 Data: 10 marca
🕕 Godzina: 18:00
📍 Miejsce: Hala Sportowo Widowiskowa im A. Wójcika, Kobierzyce, ul. Dębowa 20
💰 Cena biletu: 45 zł
🎟️ Bilety do nabycia: w portierni Kobierzyckiego Ośrodka Kultury, ul. Ludowa 7.
PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ
🎭 Spektakl dla dorosłych widzów 🎭

Czytaj więcej “CUDOWNA TERAPIA” W KOBIERZYCACH!

Kobierzycki Ośrodek Kultury zaprasza najmłodsze dzieci z terenu gminy Kobierzyce wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym na zajęcia gordonowskie.
Zajęcia gordonowskie
to muzyczne spotkania prowadzone w oparciu o teorię umuzykalniania niemowląt i małych dzieci prof E.E Gordona. Podczas zajęć staramy się posługiwać językiem muzyki i zanurzyć w bogatym środowisku muzycznym. Dzieci osłuchują się z melodiami wykonywanymi w różnych skalach i poruszają się z zróżnicowanych rytmach. Wspólna zabawa odbywa się wśród kolorowych chust, piłek i instrumentów perkusyjnych. Radosna atmosfera oraz bliskość Rodzica, zachęcają dzieci do własnych reakcji i pierwszych kroków w muzycznym świecie.

Czytaj więcej Zajęcia gordonowskie

DYREKTOR OŚRODKA KULTURY W KOBIERZYCACH OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO:
Opiekun/wychowawca w świetlicy profilaktyki środowiskowej
Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
1. Miejsce świadczenia pracy:
– Pełczyce, ul. Długa 3
2. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Praca 2 razy w tygodniu po 3 godziny. Dodatkowo kilka razy w ciągu roku wycieczki w weekendy.

Czytaj więcej Nabór na opiekuna

Dyskusyjny klub książki w Tyńcu Małym rozpoczyna działalność ze świetną frekwencją! Spotkanie organizacyjne klubu odbyło się dnia 26.01.  Zrzeszenie jest dedykowane przede wszystkim dla osób, które uwielbiają dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami po lekturze, są otwarci na poznawanie nowych autorów i gatunków literackich. W konwencji spotkań klubu książki każda myśl jest na wagę złota, a żadna wypowiedź nie jest błędna ponieważ prowadzi do dalszej dyskusji. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

SENIORZY KIBICUJĄ!
📣 ZAPISY NA MECZ! ⚽️
📅 Data meczu: 11.02.2024 (niedziela)
🕠 Godzina: 17.30
📍 Miejsce: Tarczyński Arena, Wrocław
🌟 Zapraszamy seniorów (60+) z terenu gminy Kobierzyce na niezapomniane emocje podczas meczu pomiędzy WKS Śląsk a Pogoń Szczecin!
📞 Zapisy telefoniczne do 05.02.2024r.
📱 608 329 418
🚨 Ilość miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z zapisami! To doskonała okazja, aby wspólnie przeżyć sportowe emocje i cieszyć się atmosferą na Tarczyński Arena.
🏆 Niech ta niedziela stanie się dla nas dnie pełnym wspólnych przeżyć sportowych! ⚽️💪 #SeniorzyAktywnie #MeczNaTarczyńskim #EmocjeSportowe
Drodzy Czytelnicy, z radością informujemy, że nasze biblioteki ponownie wzięły udział w projekcie “Legimi na Dolnym Śląsku”, polegającym na współpracy bibliotek publicznych Dolnego Śląska we wspólnym zakupie i eksploatacji e-booków udostępnianych przez Legimi S.A. W ofercie “Legimi” znajduje się obecnie ponad 60 000 tytułów obejmujących ok. 85% bieżącego rynku wydawniczego ze szczególnym uwzględnieniem literatury pięknej polskiej i obcej. Celem projektu jest umożliwienie bibliotekom publicznym na Dolnym Śląsku skorzystanie z tej oferty i dalsze bezpłatne udostępnianie e‑booków swoim czytelnikom.
Kody wydawane będą wyłącznie czytelnikom posiadającym aktywną kartę biblioteczną! Osoby zapisane do biblioteki w tym roku będą mogły się ubiegać o wydanie kodu w kolejnym roku! Przyjdź do biblioteki po swój kod dostępu! (Szczegóły oraz instrukcje dostępne na stronie KOK).