Akcja Lato 2022 r.  skierowana jest do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. Tym razem w zajęcia wplecione  zostaną dwa tematy przewodnie.

Dla młodszych dzieci będą przygotowane atrakcje nawiązujące do lektury „Akademia Pana Kleksa”. Będzie bajkowo, dzieci z pewnością przeżyją niesamowite przygody.

Czytaj więcej „Akcja Lato 2022” z Panem Kleksem i Detektywem Pozytywką- półkolonie kulturalne z Kobierzyckim Ośrodkiem Kultury

Drodzy Czytelnicy,
informujemy, że w dniu 27.05.2022, biblioteka publiczna w Kobierzycach będzie nieczynna.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na POPISY SEKCJI KOK🤩
To będzie wyjątkowy koncert ponieważ nasi podopieczni wystąpią dla swoich rodziców😍 ale oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych do naszej sali widowiskowej, a dla osób które nie mogą być tego dnia z nami poniżej wrzucamy link i zachęcamy do oglądania tego wydarzenia na żywo😎
📅28 maja 2022 r., godz.16:00

Dnia 22.05.2022 roku, na zaproszenie Kobierzyckiego Ośrodka Kultury, nasze kulturalne progi przekroczył niesamowity Gość, człowiek, który swoim zawodem uczynił przekraczanie granic… Człowiek, którego interesują ludzie patrzący na rzeczywistość w sposób odmienny od ogólnie przyjętego… Mowa tutaj oczywiście o p. Przemysławie Kossakowskim.

Czytaj więcej Spotkanie z Przemysławem Kossakowskim

W dniu 14.05.2022 r. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury odbył się koncert chóru Diament. Koncert po raz pierwszy był streamowany. Można go było obejrzeć w intrenecie na żywo.
Sobotnie streamowane wydarzenie możliwe było dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury w ramach projektu grantowego „Konwersja cyfrowa domów kultury”. Wspomnę tylko, że w dniu 08.10.2021 została podpisana umowa na realizację grantu. Wysokość środków jakie otrzymaliśmy z Funduszu Europejskiego pozostającego w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury to kwota 109 900 zł.

Czytaj więcej Koncert chóru DIAMENT

‼️OSTATNIE SZTUKI BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK‼️
Przypominamy o możliwości odbioru bezpłatnych wejściówek na drugie spotkanie z Przemkiem Kossakowskim.
📆22 maja 2022, Godzina: 18:15 – 19:30
📍sala widowiskowa KOK, ul. Ludowa 7
Ilość miejsc ograniczona.
🎟Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do biblioteki w Kobierzycach w godzinach jej pracy, od 21.04.22 r.