Chcielibyśmy wyrazić wielkie podziękowania za niezapomniane niedzielne popołudnie, które spędziliśmy razem na spektaklu “Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów Stowarzyszenia Miłośników Krzyżowic. Wasza energia była oszałamiająca a na scenie z pewnością byliście prawdziwymi gwiazdami! Niech ten dzień będzie dla nas świadectwem tego, jak razem można tworzyć niezapomniane chwile.

Pamiętając słowa wilka z bajki w oryginalnej wersji braci Grimm: “Biegnij, biegnij, póki nogi cię poniosą!”, nie mogliśmy się oprzeć myśli, że Wasze przedstawienie było tak porywające, że nawet groźny wilk nie nadążyłby za Waszym tempem!

Wasza wersja tej klasycznej opowieści nie tylko rozśmieszała, ale była też pełna niespodzianek, które zaskakiwały i bawiły naszą widownię. Ekspresja, dowcip i sposób w jaki wcieliliście się w swoje role, sprawiły, że widzowie byli oczarowani.

Współpraca z JM Acoustics która zadbała o nagłośnienie, sprawiła, że całe wydarzenie brzmiało jak prawdziwe arcydzieło!

Drodzy mieszkańcy, widzowie, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą obecność. Zdajemy sobie sprawę, że to dzięki Wam, szanowna publiczności to wszystko miało sens. To Wasze wsparcie dodało skrzydeł grze aktorskiej! Dziękujemy za zapełnienie całej widowni i za wsparcie, które daliście nam podczas spektaklu.