Edytowano (23.11.2023)
BRAK MIEJSC – LISTA REZERWOWA
🎶 GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ 🌟 🎶
Zapraszamy na magiczną muzyczną podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek! Już 15 grudnia w Kobierzycach odbędzie się świąteczny koncert, który przyniesie radość, optymizm i niezapomniane chwile refleksji.

W tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpią niezwykle utalentowani artyści: Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz. To będzie niepowtarzalna okazja do usłyszenia tradycyjnych, powszechnie znanych kolęd, takich jak “Dzisiaj w Betlejem”, “Bracia patrzcie jeno” czy “Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Ale to nie koniec!
W programie znajdą się także przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami tak znakomitych autorów jak Wojciech Młynarski, Magda Czapińska, Wojciech Kejne czy Ernest Bryll. Brawurowe, trzygłosowe opracowania tych utworów wzbudzą zachwyt i wzruszenie.
To wydarzenie, wypełnione magią świąt, przyniesie nie tylko zachwyt nad pięknem muzyki, ale także zaprosi do chwili refleksji i wspólnego przeżywania wyjątkowego czasu. Zapraszamy wszystkich na wieczór pełen melodyjnych dźwięków i świątecznej atmosfery!
📅 15 grudnia
🕖 Godzina: 18:00
📍 Miejsce: Hala Sportowo Widowiskowa im. A. Wójcika, Kobierzyce, ul. Dębowa 20
🎟️ Wstęp bezpłatny
📞 Zapisy pod numerem telefonu: 71 31 11 200 wew. 22
🚨 Ilość miejsc ograniczona!
Dołączcie do naszej świątecznej podróży przez niezwykły świat polskich kolęd i pastorałek, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!