Nie ma słów, aby wyrazić naszą radość i wdzięczność za sukces koncertu III Festiwalu Muzycznego Powiatu Wrocławskiego – “Szalone lata 50-60-70”. Sala w Kobierzyckim Ośrodku Kultury pękała w szwach, a cała widownia została wypełniona po brzegi entuzjastyczną publicznością. Wasza obecność uczyniła to wydarzenie niezapomnianym, a widok pełnej sali stanowił dla artystów największe możliwe wyróżnienie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z Was za tak liczne przybycie. Wasza energia, entuzjazm i radosne oklaski sprawiły, że nasze serca biły jeszcze mocniej.
Dziękujemy również utalentowanym artystom, którzy stworzyli niezapomnianą atmosferę na scenie. Ich niezwykłe aranżacje i interpretacje największych polskich przebojów z lat 50., 60. i 70. przeniosły nas wszystkich w świat muzycznych wspomnień. Doskonale odtworzyli klimat tamtych lat, ale także sprawili, że każdy z nas poczuł się częścią tej niezwykłej podróży muzycznej.
Już teraz zapraszamy Was na kolejne muzyczne spotkanie z artystami reprezentującymi III Festiwal Muzyczny Powiatu Wrocławskiego – 14 kwietnia 2024 r. o godz. 18:00 – MILORD DE PARIS. Więcej informacji wkrótce.