Zgrajmy się w Kobierzycach już 15 października! Spotkamy się w Hali Sportowo-Widowiskowej im. A.Wójcika (ul. Dębowa 20) o godz. 14:00. Zapraszamy na dzień pełen rodzinnej rozrywki! Hala zostanie podzielona na trzy strefy: strefa dla dzieci (dmuchańce i animacje), strefa gier (planszówki i konsole), strefa kina.
W strefie dla dzieci nie zabraknie dmuchanego placu zabaw i basenu z kulkami, to tutaj nasi animatorzy przeniosą nas do świata konkursów i zabaw! Strefa gier zostanie wypełniona stolikami, a w wypożyczalni dostępnych będzie wiele planszówek do rozegrania – od prostych gier imprezowych przez rodzinne klasyki. Nasza obsługa wesprze was w wyborze i pomoże zapoznać się z zasadami. Dostępne będą także trzy stanowiska z konsolami xbox one, tutaj rozegracie mecz Fifa, rozbroicie towarzysza w Mortal Kombat czy będziecie mogli sprawdzić swoje siły w Dance Central. Strefa Gier podczas wydarzenia Zgrajmy się w Kobierzycach skierowana jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych graczy. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi lub z całą rodziną!
Strefa kina zostanie otwarta o godz. 18:00, wtedy pozostałe atrakcje zostaną zakończone. Jednak nic straconego, strefa kinowa przywita nas leżakami i filmem Jumanji: Przygoda w dżungli (2017). Film opowiada historię czwórki nastolatków, którzy po odkryciu starej konsoli wideo– przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry Jumanji, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Zapraszamy