Kobierzycki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w dniu 26.06.2021 r. całe rodziny z dziećmi na mega atrakcję „Miasteczko Boba”. Przypominamy, że impreza odbywa się na terenie rekreacyjnym na stadionie sportowym w Kobierzycach w godz. 13.00-19.30.
Miasteczko oferuje wspaniałą zabawę opartą na popularnej i lubianej bajce „Bob Budowniczy”. „Warsztaty Boba” to niezapomniana edukacja techniczna przez zabawę i kreatywne myślenie. Wspólnie z dziećmi budowane będą wspaniałe budowle z mega klocków. Będą liczne stanowiska warsztatowe, domek Boba, podstawowe narzędzia Boba (taczki, betoniarki, samochody).

W miasteczku nie zabraknie „biura młodego konstruktora”, „szalonej betoniarki DIZZY”, a także „mini placu budowy” dla najmłodszych. Starsi będą na MEGA BUDOWIE, gdzie czeka ich MEGA ZABAWA! Tutaj trzypokoleniowe rodziny znajdą niezapomniane chwile wspólnej zabawy i wspólnego spędzania czasu. Dzięki tym klockom Dziadek, Tata, przy asyście majstrów-animatorów, będzie mógł uczyć swoje pociechy przestrzennego widzenia Świata. Czekają na Was wspólne konkursy rodzinne, które będą rozwijać wyobraźnię i umiejętności pracy w zespole. „Plac budowy” odwiedzi STRACH NA WRÓBLE, który będzie oczekiwał od Was nowego domu. Koniecznie przyjdźcie i mu pomóżcie zamieszkać w nowym domu.
Kobierzycki Ośrodek Kultury liczy na Waszą obecność. Nie przegapcie tego wydarzenia.
Do zobaczenia….:)